Корзина
47 отзывов
+38 (097) 698-50-64
Як правильно обрати біговел?
Производители
Контакты
Велоподарки
+38097698-50-64
Валентина Кузьменкова
УкраинаКиев
Карта

Як правильно обрати біговел?

Як правильно обрати біговел?

У попередній статті ми вже окреслили навіщо взгалі малюку потрібен біговел. Тому актуальне питання - ЯК його обрати? і на ЩО звернути увагу? 
хто вже давно нас читає, знає, що ми займаємося Біговел Strider Kиїв і зара почнемо вихваляти, які вони мега-класні. Так почнемо =) ....але спочатку зауважимо, що так було не завжди. І просто з часом ми відмовилися співпрацювати з брендами, у які я сама не вірю, за які я неможу от чесно глянути в очі мамочці і сказати, що от на цьому біговелі її малюку буде круто. А от за #Strider можу, бо мій сам на ньому відкатався (і до речі катається і досі, хоча ми вже півроку як пересіли на #Apollo 20'')
Тож, перефразовуючи назву цього посту: Чому біговел Страйдер - для тих, хто звик отримувати більше, ніж просто найкраще?

1) Вага. Біговел Strider - найлегший біговел у світі. #StriderSport - 2.8 кг, Strider Pro - 2.2 кг. Усі аналоги мін. на 0,5-2 кг важчі. А в цьому віці - це катастрофічно важливо! Про це очікуйте на окремий пост. А поки, для порівняння: дорослий велосипед важить 15 кг (20% маси тіла), тож для малюка з вагою у 10-15 кг, біговел не має бути важчим за 3 кг. Відбити жагу до пізнання нового транспорту - дуже просто!...просто слід обрати громіздкий незручний біговел!

2) Підніжка. Це взагалі - основне за для чого в принципі вам потрібен біговел. Бо саме вона допомагатиме маленькому райдеру тримати рівновагу, аби швидше оволодіти цією навичкою і пересісти на 2-колісний велосипед без доп.коліс. З часом малюк ставитиме на неї ніжки і підіматиметься з сидушки. Особливо ця навичка корисна для правильного зїзду з бордюрів, сходів - амортизація забезпечується саме пружністю ніжок. Дуже мало які з брендів пропонують інтегровану піднужку як у #Strider, а напр. відомий німецький бренд оснащує біговели підніжкою, але не боковою, а поперед себе (за принципом самокату). Але, от сядьте зара хоча б на табурет, уявіть, що Ви на велосипеді і Вам потрібно терміново встати. Ноги автоматично шукатимуть опори збоку, а не спереду.

3) Економія. Освоївши біговел Strider , Ваш малюк не потребуватиме ані 3-колісних велосипедів, ані 2-колісних 12" з дод.колесами, а одразу ж зможе пересісти на 2-колісний 16", або ж навіть і 20' (як це трепилось у нас, якщо дозволятиме зріст). А з таким велосипедом малюк вже дружитиме довгі роки років до 8. Сам же #Страйдер стане вашим надійним другом майже з 18 міс. і до 5 років!

До цих 3-х основних факторів (вага, підніжка, та економія) слід додати ще зручні налаштування ексцентриком (руля і сидіння), можливість біговело-тюнінгу, м'яка накладка на кермо, зручне ергономічне сидіння, правильна геометрія рами, зручні ручки, спеціально налаштовані під маленьку ручку.
Загалом, усе геніальне, як відомо просто! І за таким би, здавалось, "простим" дизайном стоїть шалена праця розробників із Півд.Дакоти. А наприкінці 2015 р, був куплений 1-мільйонний біговел, а стільки батьків не можуть помилятись! =)

facebook twitter